Epson Ink Cartridge Black
| All | |
| Brutokaal | 1.352 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross height (mm) | 47 mm |
| Gross height master carton | 234 mm |
| Gross width (mm) | 275 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Leheküljetootlus | 40000 lk |
| Net weight master carton | 10.816 kg |
| Netokaal | 1.156 kg |
| Packing quantity | 8 pc(s) |
| Palette Qty | 264 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 196.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | WF-M52/57xx Series, XXL |
| Taara kaal (kg) | 0.196 kg |
| Tare weight master carton | 0.877 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.004846875 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson ink cartridge black, c13t966140, epson, tindid ja toonerid

